Informace o produktu

BAMIX Swissline Colorline, Baby růžový, 200 W

Tento model mixéru Bamix z jarní limitované edice si doopravdy ve své kuchyni hned zamilujete. Díky vybavení, rozšířeného o praktický stojánek, multifunkčnímu Food processoru a víceúčelové nádobě pro vás nebude problém ušlehat čerstvý sníh do nadýchaných dezertů, pří přípravě krémové polévky nebo chutné domácí majonézy.

  • příkon: 200 W
  • rychlost:
    1. stupeň 12 000 otáček/minutu
    2. stupeň 17 000 otáček/minutu
  • hmotnost: 940 g
  • délka kabelu 1,9 m, spirálový
  • až 5 minut nepřetržitého provozu

Obsah balení

Tyčový mixér M200, růžový (spirálový kabel)

Designový stojan na mixér SWISS LINE, růžový

Food Processor. 200 ml

Pomocí food processoru přeměníte váš tyčový mixer Bamix na výkonný elektrický mlýnek, který vám usnadní zpracování všech druhů potravin - sušených i čerstvých. Spolehlivě v něm zpracujete sušenou zeleninu, tvrdý sýr, čokoládu, cukr, koření (muškátový oříšek, skořice, pepř, kmín), kávu, oříšky, sušené ovoce, obiloviny, mák i čerstvé bylinky

 

Multifunkční nůž

Seká, drtí a mixuje syrovou i vařenou zeleninu, ovoce, suroviny pro dětské přesnídávky, vařené maso, mražené ovoce a kostky ledu. Využijete ho také při přípravě polévek a omáček stejně tak i lehkých a tekutých těst, ale také při přípravě zmrzliny nebo ledové tříště.

 

Míchací nástavec

Míchá a mixuje koktejly, výživné nápoje, zeleninové ale i ovocné pyré, domácí majonézy, zálivky nebo osvěžující freshe. Díky tomuto nástavci získáte jemnou, ale nadýchanou konzistenci, která neomrzí.

 

Šlehací nástavec

Šlehá a provzdušňuje např. bílky a smetanu ke šlehání. S tímto nástavcem snadno našleháte krémové polévky a omáčky, ale také připravíte lehké, jemné a nadýchané pokrmy nebo prvotřídní domácí majonézu!

 

Nádoba s držadlem 1 l

Praktická nádoba o objemu 1000 ml určená pro práci s mixéry Bamix. Držadlo (ucho) pro snadnou manipulaci a nálevka pro pohodlné slévání bez kapek. Integrovaná měrná ryska usnadní přesné odměřování.

 

Proč zvolit Bamix?

Všechny součásti ponorných mixérů Bamix, které přijdou do kontaktu s potravinami, nepřejímají chuť ani pach použitých surovin a jsou vyrobeny z nekorodujících materiálů. Motor, který spotřebuje méně než 200 wattů a i přesto je vysoce výkonný šetří nejen energii ale i čas. Tyčové mixéry Bamix mají minimální prostorové nároky, takže je budete mít vždy při ruce! Tichý, výkonný a nevibrující motor je ručně skládán a prochází několika kontrolami, proto na něj náš e-shop vašekuchyně poskytuje záruku neuvěřitelných 10 let! Otevřená hlava mixéru zaručuje nejen optimální cirkulaci surovin, ale také snadné čištění.

Ponorné mixéry od Švýcarské firmy Bamix představují kvalitu, trvanlivost, nadčasovost a eleganci. Už od roku 1954, kdy byl vyroben první tyčový nebo pokud chcete, ponorný mixér, se kladl důraz na několik důležitých vlastností mixéru. Kvalita, kompaktnost a trvanlivost zastřešená švýcarským standardem ručního zpracování a kontrolou jednotlivého kusu.

Příslušenství produkty BAMIX Swissline Colorline, baby růžový, 200 W

Podobné produkty BAMIX Swissline Colorline, baby růžový, 200 W