Smoothie maker – KitchenAid Artisan Pro Line Mixér Power Plus

Kdykoliv si během mžiku vychutnejte svoje oblíbené smoothie či nějaký ten zdravý koktejl s jedním z nejsilnějších mixérů na trhu.

Smoothie mixér – smoothie ze zeleniny či ovoce posiluje imunitu a navíc je neuvěřitelně zdravé

Mixér nejen na smoothie neboli Artisan Pro Line vám může nabídnout mnohem víc. Cokoliv, co mu postavíte do cesty, rozemele totiž doslova na kaši.

KitchenAid mixér na plné otáčky

Artisan to opět pěkně roztočil. Představujeme vám pořádného pomocníka a kuchyňského dříče, díky kterému se vám vyloudí malý úsměv na tváři při každém mixování. Jak můžete vidět, KitchenAid udržuje vysokou kvalitu provedení, ale i designu. Máme tu přístroj, který svým vzhledem rozhodně nezapadne. Jako vždy nabízí jednoduché retro linie kombinované s nejkvalitnějšími materiály. Vyjímatelná nádoba z odolného termoplastu, tělo navrženo z litého kovu a k tomu to nejdůležitější – pořádný mixovací nůž z nerezové, tří milimetrů tlusté oceli.

Pojďme se teď na Artisan Pro line Mixér Power Plus podívat o něco blíž.

Blender - pěkně ostrý mixér

Jeho vzhled působí sice jako námi oblíbené retro, ale buďte si jistí, že v sobě ukrývá jen to nejmodernější a hlavně nejkvalitnější, co může kuchyňský mixér nabídnout. Jeho základna je, jak už bylo řečeno výše, z litého kovu. Spolu s kombinací protiskluzového materiálu zůstane stát přesně tam, kde ho necháte. Výborná stabilita nám zaručí, že se při manipulaci nekýve a ani nijak neprokluzuje. A to i na plné otáčky! Když už jsme u toho výkonu, určitě stojí za to zmínit, že mixování probíhá v rozmezí 1 000–24 000 otáček za minutu. To je poměrně velká rychlost, co myslíte? Patří tak k těm nejvýkonnějším na trhu. Rozmezí otáček lze nastavit jedenácti volitelnými rychlostními programy. Máte tak záruku, že vaše jídlo bude mít takovou strukturu a hustotu, jakou si budete přát. Pokud si ale nejste jistí, nechte to na samotném mixéru. Jedenáct rychlostí je doplněno třemi módy pro nejjednodušší přípravu smoothie, džusů a polévek. Všechno lze snadno nastavit pomocí otáčecího tlačítka, které padne pěkně do ruky. Proces můžete buď zcela zastavit anebo jen „zapauzovat“ a následně pokračovat v mixování. K tomu slouží jeden se dvou elegantních spínačů. Ten druhý má na starost otáčky. Pokud vidíte, že je potřeba zvýšit rychlost, posuňte tlačítkem nahoru. Jestliže se chcete přesvědčit o struktuře mixovaného jídla, stiskněte tlačítko dolů. Rychlost se tak zpomalí a vy si můžete zkontrolovat, zda už nemáte náhodou hotovo.

Vidím do tebe

To že na vlastní oči vidíte to, co právě mixujete, není žádnou novinkou. KitchenAid ovšem vsází na kvalitní termoplast, který je vhodný i k mixování horkých jídel, ale poradí si například i s kostkami ledu. To nejdůležitější, co může nabídnout je ale bezpečí. Nádobu lze buď vyjmout z přístroje celou, jen její poklop, anebo jen malé víčko, které slouží pro lepší rozmixování. Ptáte se jak? K Mixéru je v sestavě dodáváno i pogumované pěchovadlo. To ideálně zapadne do otvoru a vy tak můžete přitlačit těžko zpracovatelné suroviny anebo je jen setřít stěrkou ze stěn nádoby. Nemusíte se přitom bát, že byste mohli zavadit o ostří nožů. Pěchovadlo má před rukojetí ochranou zónu, která nedovolí, abyste se dostali hlouběji, než máte.

Teď to bude trošku ostré. Dostáváme se na paškál mixovacímu noži. Jeho unikátní, asymetrický patentovaný tvar umožňuje využití celého prostoru v nádobě pro to nejjemnější mixování, které si díky vytvořenému víru zachová hedvábně jemnou strukturu. Tyto nože nejsou žádná ořezávátka! Jsou vyrobeny z tří milimetrové nerezové oceli a poradí si opravdu i s tou nejtvrdší zeleninou, aniž byste ji museli krájet na menší kousky.

A přece se točí

Jak můžete vidět, KitchenAid to opět dokázal. Představuje nám neuvěřitelně výkonného pomocníka, se kterým bude každodenní vaření zábavou. Kromě toho svým vzhledem dokáže očarovat. Jeho vystoupení nejsou ovšem žádné laciné triky. Tady se jedná o čistou magii. Nechte se tedy KitchenAid Mixérem okouzlit.

Prohlédněte si všechny produkty americké značky KitchenAid.

Smoothie maker – KitchenAid Artisan Pro Line Mixér Power Plus

Související produkty

KitchenAid
19 490,-

Dodání 2 - 4 týdnů

KitchenAid
19 490,-

Dodání 2 - 4 týdnů