Potten & Pannen – Staněk = 27 let prémiových kulinárních zážitků

S potěšením oznamujeme, že Společnost Potten & Pannen – Staněk se i díky vám, našim zákazníkům, stala již podruhé držitelem prestižního titulu Superbrands.

Ocenění je pro nás důkazem vaší důvěry, a proto si ho velmi vážíme. Zároveň pro nás představuje obrovskou výzvu a motivaci do dalších let. Titul Superbrands je udělován na základě posuzování parametrů jako jsou známost, budování značky, inovace či prestiž. Je výsledkem vícekolového výběrového řízení, zahrnujícího mimo jiné i spotřebitelský průzkum. Až v poslední fázi má rozhodující slovo expertní komise Brand Council, tvořená profesionály z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a výzkumu trhu.

Je nám tedy ctí, že se tímto oceněním můžeme pyšnit už podruhé v řadě a k titulu Superbrands Awards za rok 2016 můžeme přidat i Superbrands Award 2019.

Ocenili jste tak naši snahu o vytváření harmonie mezi kvalitou, designem a excelentními službami, snahu po dokonalém zážitku. Od otevření našich dveří v roce 1992 se totiž snažíme svým zákazníkům bez výjimky přiblížit tu nejvyšší kvalitu vaření, stolování a kulinárního umění vůbec.

Sortiment společnosti Potten & Pannen – Staněk najdete v 9 kamenných prodejnách v ČR a SK, v e-shopu popasta.cz a popasta.sk nebo si jej pod vedením těch nejlepších kuchařů můžete zažítprémiové škole vaření Gourmet Academy.

Vítejte ve světě kulinárních zážitků Potten & Pannen – Staněk!

Potten & Pannen – Staněk = 27 let prémiových kulinárních zážitků