Informace o produktu

Rychlovarná konvice s nastavitelnou teplotou Bugatti Jacqueline

Dechberoucí italský design, moderní technologie

Jacqueline dodává dotek rafinované elegance i tak běžné činnosti, jako je příprava vody pro váš čajový rituál.
Tvar této moderní rychlovarné konvice s nastavitelnou teplotou a pohodlným ovládáním přes mobilní aplikaci, je inspirován ikonickou dámskou kabelkou a zároveň i tradiční keramickou čajovou konvičkou.
Naprosto neotřelým způsobem se v této překrásné konvici harmonicky snoubí moderní technologie s elegantním a dechberoucím designem.

Mobilní aplikace i klasické ovládání

Díky mobilní aplikaci (dostupné jak pro iOS i pro Android) můžete snadno a pohodlně, přes mobilní telefon kontrolovat každý jeden krok přípravy vašeho oblíbeného čaje. Konvici lze samozřejmě ovládat pohodlně a plnohodnotně využívat její funkce i přes klasické ovládání pomocí důmyslného otočného tlačítka.

Stylové LED osvětlení

Při zapnutí konvice se na spodní straně základny rozsvítí led podsvícení, která ještě více umocní umělecký dojem, který ve vás tento designový skvost zanechá - dokonale ozáří její ladné linie a dá vyniknout každému detailu.

Rychlovarná konvice s regulací teploty

Nastavit optimální teplotu vody pro přípravu vašeho oblíbeného nápoje, můžete buď přímo na konvici, nebo přes mobilní aplikaci, teplotu můžete nastavit v rozmezí od 45°C do 100°C. Teplota 45°C je ideální pro ohřev dětské stravy, delikátní bílý čaj, zelený, ale i černý vyžaduje specifickou teplotu vody k rozvinutí chutě a aroma ukrytého v čajových lístcích.

Keep warm i baby water

A protože žijeme v hektické době, jistě vám přijde vhod funkce "keep warm", neboli udržení přednastavené teploty až po dobu 3 hodin.
Důmyslná funkce "Baby water" nejprve vodu přivede k varu a poté kontroluje proces jejího vychládání a hlídá dosažení přednastavené teploty pro dětskou lahvičku.

Nastavení na každý den

S aplikací Bugatti B Chef (dostupná pro iPhone, iPad i mobilní zařízení s Androidem) můžete konvici Jacqueline snadno programovat a nastavit si nejen přesnou teplotu, funkci keep warm, dobu louhování, ale přednastavit čas i přesný den, kdy chcete mít vodu připravenou (třeba když nemůžete ráno ztratit ani minutu).

Sama změří objem vody a teplotu

V mobilní aplikaci máte vždy přehled o tom, kolik vody je v konvici a jakou má aktuální teplotu. Váha integrovaná v dokovací stanici nejen dodává údaje pro určení objemu vody v konvici, ale zabrání i nežádoucímu sepnutí prázdné konvice.

Dárkové balení

Elegantní a luxusní balení činí z tohoto designového skvostu i ideální dárek. Už samotné rozbalování je jedinečný zážitek, při kterém se vám zvýší tep.

Výhody a vlastnosti

  • objem 1,2 l
  • tělo z lisované nerezové oceli 18/10, rukojeť z tritanu
  • regulace teploty v rozmezí 45 - 100°C
  • aplikace pro nastavení teploty, času zapnutí, udržení teploty, doby louhování
  • dálkové ovládání pomocí aplikace přes Bluetooth
  • Baby water - speciální funkce pro ohřev vody pro dětské lahvičky a dětskou stravu
  • rozměr 15 x 25 x 25 cm
  • váha 1,4 Kg
  • délka kabelu 0,75 m
  • Bluetooth

Soubory ke stažení

Název souboru Popis Velikost
Návod na elektrickou rychlovarnou konvici Bugatti Jacqueline PDF dokument 420 kB

Podobné produkty Bugatti Rychlovarná konvice s nastavitelnou teplotou Jacqueline

Články o produktu