vasekuchyne.cz se mění na více zavřít

Informace o produktu

Cambridge Infinity Kastrol s poklici 24 cm

Při přípravě dušeného masa, omáček nebo přípravě rýže, této kastrol s poklicí značky GreenPan bude ideálním společníkem a to nejen díky keramickému nepřilnavému povrchu, ale také díky vrstvě Thermolon, která zaručí, aby vaše jídlo bylo zdravější.

Nová řada Infinity přichází na trh s keramickým nepřilnavým povrchem obohacena o příměs diamantového prachu, který zajišťuje vysokou odolnost, nepřilnavost a tepelnou vodivost, navíc se nebojte výrobky využívat každý den, je odolné také vůči kovovému náčiní.

GreenPan je první "zelené" nádobí, kterému nejde jen o vaše zdraví, ale i o zdraví naší planety. Nepřilnavý povrch Thermolon™ neobsahuje PTFE, a proto při zahřátí nad 260°C neuvolňuje toxické výpary. Je vyráběn bez použití toxického PFOA. Thermolon™ je rezistentní vůči teplotám až do 450°C, je proto odolný a má dlouhou životnost. Dokonalá tepelná vodivost a vysoká odolnost znamenají skvělou použitelnost při smažení, dušení a dokonce i flambování! Ve srovnání s jinými výrobky je při výrobě pánví GreenPan do atmosféry uvolněno o 60% méně CO2.

Unikátní technologie nástřiku Magneto induction, díky němuž můžete pánev používat na indukčním sporáku i bez vloženého indukčního plátu. Při použití na ostatních sporácích pak vaříte bez ztráty výkonnosti. Indukční pláty navíc zvyšují hmotnost pánve - Magneto proto oceníte i pro snazší manipulaci při přípravě pokrmu.

Podobné produkty GreenPan Cambridge Infinity Kastrol s poklici 24 cm

Novinka
Doporučujeme
WOLL PS Nowo Titanium pánev, 24 cm
Woll
2 505,-

skladem na pobočce

Novinka
Akce -23%
Woll Diamond lite set indukčních pánví (průměr 24 cm, čtvercová 26 x 26 cm s poklicí)
Novinka
Zwilling Forte titanová pánev wok 30 cm
Zwilling
2 949,-

leden 2019

Novinka
Zwilling Forte titanová grilovací pánev 28 cm