Informace o produktu

Genesis II E-410 GBS, Black

Revoluční, inovativní, prostě dokonalý. To můžeme říct o novince roku 2017. Nejenom, že se jedná o novodobý koncept grilování ale také o inovativní techniky. S aroma flavorizery, systémem GS4 nebo o Grease Management. Velkou novinkou ovšem je, že ochranná skříňka na PB lahev je dostatečně velká, aby v útrobách schovala nádobu o objemu až 10 l. Obdivuhodný je rozměr grilovací plochy, který činí 86 x 48 cm a zahřívají ho 4 samostatně regulované hořáky. Ať už budete grilovat s přáteli v letních dnech nebo se rozhodnete grilovat v zimě, Genesis II je pro vás ideální.

Genesis II se může pochlubit porcelánem smaltovaný poklopem, který také prošel inovací, v podobě nového otevírání poklopu – už nebudete zvedat celou váhu poklopu, pomůže vám šikovné umístění kloubu, díky kterému otevře gril téměř každý. Postranní stolky z ušlechtilé oceli se nejen snadno čistí, ale také jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. V základní výbavě má také porcelánem smaltovaný litinový grilovací rošt s funkcí GBS.

Prodloužená záruka

  • 10 let na Flavorizer Bars, zapalování, hliníkové díly, poklop, hořák

  • 2 roky na pojízdný vozík

Když se objevil 1. plynový gril značky Weber, psal se rok 1971. Mezi tímto plynovým grilem a tehdejším kotlovým nebylo příliš rozdílů, dokonce jich bylo tak málo, že si je dokonce lidé pletli. Proto byl tento gril brzy z prodeje stažen. George Stephen se ale nevzdal a v roce 1985 přichází na trh s plně funkčním grilem se jménem Genesis.

Plynové grily značky Weber jsou prověřené v rámci nejvyšších standardů a jsou certifikované nezávislým státním institutem. Díly, které vedou plyn, jsou zásadně předmontované a prověřené, čímž jsou vyloučeny chyby při montáži.

Díky nápadu s kovovou bójí se zrodila firma Weber, která klade důraz na spojení vysoké kvality ale také dlouholeté spolehlivosti.

Podobné produkty Weber Genesis II E-410 GBS, Black