vasekuchyne.cz se mění na více zavřít

Kariéra

Jsme ryze česká společnost, která již 25 let vnáší do vašich domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření. Jsme exkluzivní dovozce, distributor a prodejce nejprestižnějších světových značek jako Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch.

Jsme Potten & Pannen – Staněk, společnost s přední pozicí ve svém oboru na českém a slovenském trhu. Účelem a naší vizí je zasvětit širokou veřejnost do světa kulinářského umění a přinést špičkovou a trvalou kvalitu do každé kuchyně. Práce u nás bude i pro Vás inspirací a zdrojem nových nápadů.

Hledáme pracovitého a aktivního člověka na pozici:

Store manager prodejny Potten & Pannen - Staněk, pobočka Palladium:

Kontaktní osoba: Blanka Tomášková, retail manager

Váš strukturovaný životopis můžete zaslat na emailovou adresu: blanka.tomaskova@pottenpannen.cz

Náplň práce:

  • vedení svěřené prodejny a jejího týmu
  • sledování a spolupráce na tvorbě finančních cílů provozovny, zodpovědnost za skladbu sortimentu prodejny a stav zásob
  • zajištění kompletního provozu prodejny (objednávky, příjemky, výdejky, stav zásob, finanční hotovost, plánování směn, reporting, komunikace s centrálou, merchandising apod.)
  • trénink a rozvoj zaměstnanců prodejny
  • zajištění vysoké úrovně servisu k zákazníkovi
  • úzká spolupráce s vedením společnosti

Očekáváme od vás:

  • praxe s vedením prodejny, minimálně 1-2 roky praxe na obdobné pozici = aktivní řízení týmu
  • výborné obchodní a komunikační dovednosti
  • samostatnost, vysoká míra zodpovědnosti, důraznost a pečlivost
  • časovou flexibilitu a schopnost zvládat zátěžové situace
  • dobrá znalost práce na PC
  • anglický jazyk na komunikační úrovni

Nabízíme:

  • práce v přátelském kolektivu, trvalá podpora týmu a vedení společnosti
  • práci v úspěšné společnosti s přední pozicí na trhu
  • možnost poznat zajímavé lidi z oblasti obchodních a zahraničních partnerů, které budete mít příležitost také pravidelně navštěvovat
  • zapracování a zaškolení pod vedením zkušených kolegů
  • benefity: bonusy z tržeb, výhodné zaměstnanecké slevy, stravenky, odměny za splněné plány obratů, notebook

Prodejní asistent/ka pro značkovou prodejnu Potten & Pannen - Staněk:

Hlavní náplní práce bude správně prezentovat a prodávat produkty, které nabízíme. Protože jsou všechny naše značky velmi kvalitní a patří k nejlepším na trhu, bude to v tomto směru opravdu jednoduché.

Práce s pokladnou je samozřejmost. Nemáte-li s pokladnou zkušenosti, rád vás zaškolíme.

Součástí práce není jen prodej, ale i kreativní dekorování prodejny. Někdy v prodejně něco sladkého (nebo i slaného) upečeme, nebo uvaříme, takže pozitivní vztah k vaření, pečení je opravdu vítán.

  • praxe v oboru prodeje a zákaznického servisu
  • příjemné a ochotné vystupování
  • aktivní přístup k zadané práci
  • kladný vztah k vaření a pečení

Nabízíme:

  • slušné chování a férové jednání, trvalou podporu týmu
  • zapracování a zaškolení pod vedením zkušených kolegů, pravidelné tréninky (prodejní dovednosti, zbožíznalství)
  • benefity: bonusy z tržeb, výhodné zaměstnanecké slevy, stravenky, odměny za splněné plány obratů
  • práce v režimu krátký/dlouhý týden