Předchozí produkt Maison Berger Paris aroma difuzér Cube, Mýdlové bublinky 125 ml Následující produkt Opinel Table snídaňový nůž

Informace o produktu

Kilner Skleněný odšťavňovač set

Odšťavnění a následné uskladnění čerstvé citrusové šťávy, to je specialita tohoto celoskleněného odšťavňovače značky Kilner. Tento set obsahuje zavařovací sklenici o objemu 0,5 l s ikonickým nerezovým klipem, který je ideální pro uchovávání čerstvé citrusové šťávy, ale také uskladnění přímo v lednici. Skleněné části, včetně uzávěru s klipem je možné mýt v myčce nádobí. Vrchní část skleněného odšťavňovače má v sobě malé otvory na ovocnou šťávu, kterými ale neprojdou drobné pecky citrusových plodů. Vrchní část může být také použita s jinými sklenicemi Kilner o objemu 0,5 l, 1 l, 1,5 l a 2 l s klipovým uzávěrem.

  • Vhodný do myčky (bez silikonového těsnění)

Kilner

Anglická tradice a kvalita je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 právě ve městě Dewsbury, které leží v Anglii. V roce 1842 přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatnískleněné výrobky Kilner.

Podobné produkty Kilner Skleněný odšťavňovač citrusů