Předchozí produkt Villeroy & Boch Fine Flavour Scotch Whisky karafa No. 2, 0,75 l Následující produkt Woll Diamond Lite Nepřilnavá pánev, hranatá s odnímatelnou rukojetí

Informace o produktu

Kuchyňský robot KitchenAid se už stal praktickým, skutečně nepostradatelným pomocníkem a zároveň nepřehlédnutelnou ozdobou vaší kuchyně? Nová keramická mísa představuje skvělou příležitost, jak ještě více podtrhnout jeho jedinečný retro design, o jejích užitných vlastnostech ani nemluvě.

Mísa z tvrzené neporézní keramiky s držadlem a slévací hubičkou umožňuje ohřev surovin v mikrovlnné i klasické troubě, stejně tak vychlazení surovin v mrazničce, samozřejmostí je i její následné mytí v myčce nádobí. Keramika je odolná mechanickému poškození (poškrábání, odštípnutí, popraskání), nepřejímá pachy ani chutě a snadno se udržuje čistá.

Kromě klasických KitchenAid barev, jako je královská červená, světle modrá a krémově žlutá je v nabídce také zajímavě embosovaná keramická mísa v bílé barvě nebo s hravými růžovými puntíky.

Kitchen Aid záruční doba 2 roky

O KitchenAid

Historie KitchenAid se píše od roku 1919. Tato americká společnost sice už dávno nevyrábí pouze elektrospotřebiče, ale její vlajková loď – kuchyňský robot Artisan od té doby díky nadčasovému designu příliš nezměnil svůj vzhled, pouze  k němu přibylo příslušenství a vychytávky moderní doby.

Podobné produkty KitchenAid keramická mísa 4,8 l