Informace o produktu

KitchenAid krouhač/kráječ zeleniny 5KSMVSA

Volitelné příslušenství KitchenAid Artisan připojované přes zdířku, je kompatibilní se všemi typy robotů KitchenAid

Široký sortiment volitelného příslušenství promění KitchenAid robot v nejuniverzálnější kuchyňský přístroj vůbec. I ten nejnáročnější šéfkuchař jen stěží nalezne recept, v jehož přípravě by mu KitcheAid robot nebyl platným pomocníkem, ať už by se jednalo o „rodinný“ recept nebo pokrm vysokého kulinárního umění. Dejte své fantazii volnost a vychutnejte si komplimenty, které sklidíte za vynikající výsledky!

Pro rychlé a snadné strouhání a krouhání zeleniny, brambor, cibule, sýra, všech druhů ovoce, ořechů, strouhanky nebo čokolády na zdobení. Dodáván se: středním a hrubým strouhacím kotoučem a krouhacím kotoučem.

Kráječ/krouhač na přípravu čerstvých potravin je velmi užitečný pro jednoduché krájení velkého i malého ovoce a zeleniny na hezké, stejné proužky či plátky.

Obsahuje 3 vyměnitelné nože: 2 nože na krájení na proužky (středně velké a velké) a jeden nůž pro krájení na plátky. Umí krájet na plátky, proužky a na kousky a sekat na jemno různé suroviny jako například ořechy, kusy čokolády (na polevy) nebo i sýry.

Navíc k nástavci na krájení může přidat další 3 nože (prodávané samostatně): na proužky julienne, na pyré a nůž na tenké proužky.

Kitchen Aid záruční doba 2 roky

 

Podobné produkty KitchenAid krouhač/kráječ zeleniny 5KSMVSA