Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do difuzéru Proti zápachu tabáku – Dřevitá vůně, 200 ml Následující produkt Jídelní sada se šálky na čaj Rosenthal Thomas Loft, 20 ks

Informace o produktu

Volitelné příslušenství KitchenAid Artisan robotu (KSM150, KSM156, KSM758), KitchenAid Heavy Duty a KitchenAid Professional
Široký sortiment volitelného příslušenství promění KitchenAid robot v nejuniverzálnější kuchyňský přístroj vůbec. I ten nejnáročnější šéfkuchař jen stěží nalezne recept, v jehož přípravě by mu KitchenAid robot nebyl platným pomocníkem, ať už by se jednalo o „rodinný“ recept nebo pokrm vysokého kulinárního umění. Dejte své fantazii volnost a vychutnejte si komplimenty, které sklidíte za vynikající výsledky!

Set tří kovových pochromovaných nástrojů pro přípravu domácích těstovin: váleček na pláty těsta až do 140 mm a nástavce na krájení tagliatelle a špaget. 

Sada obsahuje strojek na rozvalování těsta a dva kráječe na těstoviny, je navržena tak, abyste mohli vyrábět hladké, tenké těstoviny libovolné velikosti. Nejdříve pomocí strojku na rozvalování těsta vyrobíte těstoviny o různé tloušťce: stačí, když zvolíte požadovanou tloušťku těstovin, které chcete vyrobit. Pak použijete jeden z kráječů a vyrobíte dokonalé špagety nebo tagliatelle.

Během chvilky připravíte: lasagne, špagety, tagliatelle, linguine.

 

Kitchen Aid záruční doba 2 roky

Soubory ke stažení

Název souboru Popis Velikost
Návod na KitchenAid tvarovací válečky na těstoviny PDF dokument 44 kB

Podobné produkty KitchenAid tvarovací válečky na těstoviny