vasekuchyne.cz se mění na více zavřít
Předchozí produkt Zwilling Four Star set nožů - 3 ks (kuchařský, plátkovací, špikovací) Následující produkt Maison Berger Vůně oceánu - proti komárům, 500 ml

Informace o produktu

Lampe Berger interiérový parfém Delikátní osmanthus, 500 ml

Delikátní osmanthus oživuje vzpomínku na čínskou zahradu, kde tato majestátní květina zaujímá čestné místo. Nádherná a vznešená vůně osmanthu vás okouzlí svými sametovými tóny, jež jsou obohaceny pikantní svěžestí citronu. Diskrétně smyslnýnový interiérový parfém Lampe Berger Delikátní osmanthus, jehož srdce tvoří tóny růží, jasmínu a konvalinek, je stvořen pro všechny milovníky květinových vůní. Pikantní a svěží hlava parfému s vůní květů osmanthu je umně doplňována nasládlými tóny pižma, pačuli a ambry.

Hlavu parfému (vrchní tóny) tvoří kombinace tónů květu vonokvětky, citronu, kardamomu a hrušky, jež pozvolna přechází v květinové srdce parfému (střední tóny), které tvoří jasmín, růže a konvalinka. Spodním tónům (základ parfému) dominuje bílé pižmo, pačuli a ambra.


Od mistrů parfumérů:
Osmanthus (vonokvětka) je keř s pichlavými listy a elegantními shluky květů, jejichž vůně se každoročně line městy v jižní Číně poblíž města Kuej-lin, jehož jméno v překladu znamená "les vonokvětek". V Číně patří osmanthus mezi 10 tradičních květin pěstovaných pro svou vůní již více než dvě tisíciletí. Vůně vonokvětky je velmi sofistiovaná a hraje důležitou roli v tradičních čínských obřadech coby symbol lásky a romantiky. Je hojně využívána v parfumérství, její bílé květy mají sametovou vůni, jež připomíná květy meruněk s lehkým nádechem fialek.

  • parfémy do aromatických lamp Lampe Berger
  • 500 ml - 20 hodin difúze = 80 hodin účinku

 

Podobné produkty Maison Berger interiérový parfém Delikátní osmanthus, 500 ml