vasekuchyne.cz se mění na více zavřít
Předchozí produkt WOLL PS Nowo Titanium pánev, 24 cm Následující produkt Peugeot PS Zanzibar - mlýnek se 3 druhy pepře

Informace o produktu

Lampe Berger interiérový parfém Okouzlující santalové dřevo, 500 ml

Nový interiérový parfém Lampe Berger Okouzlující santalové dřevo přinese do vašeho domova tajemství Orientu. Jemné a smyslné nasládlé dřevité tóny santalovníku vás obklopí hřejivou a uklidňující atmosférou.

Hlava parfému (vrchní tóny) vás překvapí nevšední kombinací pikantních tónů černého rybízu a nasládlých mandarinek, jež pozvolna přechází v srdce parfému (střední tóny) - hřejivou medovou vůni santalového dřeva zvýrazněného tóny růží a konvalinek. Základ parfému (spodní tóny) tvoří výrazné aroma santalovníku z Mysore, pižmo, med a kumarin.

Od mistrů parfumérů:
Santalovník je exotický strom dorůstající výšky přibližně 10 metrů, jehož domovinou je jižní Asie - západní Indie a Indonésie. Nejkvalitnější vonné esence santalovníků se získávají ze stromů rostoucích v okolí města Mysore v jihozápadní Indii. Ze santalového dřeva doslova vyzařuje duše starověkých a mystických civilizací jižní Asie a dodnes se santalové dřevo používá při náboženských obřadech v hinduistických a budhistických svatyních. Má pozitivní účinky při meditaci a rozemleté je součástí kadidla.

  • parfémy do aromatických lamp Lampe Berger
  • 500 ml - 20 hodin difúze = 80 hodin účinku

 

Podobné produkty Maison Berger interiérový parfém Okouzlující santalové dřevo, 500 ml