vasekuchyne.cz se mění na více zavřít
Předchozí produkt Kusmi Tea Iced teas, 15 velkých sáčků (á 8 g) Následující produkt Maison Berger difuzér na odstranění tabákového zápachu, 125 ml

Informace o produktu

Lampe Berger interiérový parfém Ovocný nektar, 500 ml

Nový ovocný interiérový parfém Lampe Berger Ovocný nektar je delikátní a zároveň jiskřivou interpretací asijské exotiky. Lehké a šťavnatá ovocná vůně, jež se otevírá tóny ovocného koktejlu umocněného zelenými tóny a jemným dotykem hrušky. Velkolepé srdce parfému odhaluje smetanové a slunné tóny Pitahayi (Dragon fruit) s dotykem ovocného nektaru a lotosových květů. Základ parfému tvoří hřejivá kompozice sladkého pižma a vanilky.

Hlavu parfému (vrchní tóny) tvoří kombinace tónů hrušky, ananasu, exotického ovoce a zelených tónů, jež pozvolna přechází v srdce parfému (střední tóny) jemuž dominuje pitahaya, ovocný koktejl a lotosové květy. Spodním tónům (základ parfému) dominuje vanilka a bílé pižmo.

Od mistrů parfumérů:
Pitahaya je plodem několika druhů kaktusů. Pitahaya blanca je kaktus pocházející z Mexika, který se dnes pěstuje i v jiných lokalitách (především tropických) - například ve Vietnamu, kam byl tento kaktus rozšířen francouzskými osadníky na počátku 19. století. Ve Vietnamu se plody kaktusu Pitahaya nazývají "Dračí ovoce" (Dragon fruit), podle tvaru těla této rostliny, jež místním připomíná tělo draka. Plod je jedlý a svou specifickou texturou s malými černými semínky připomíná kiwi. Má svěží sladkou chuť s mléčným dozvukem.

  • parfémy do aromatických lamp Lampe Berger
  • 500 ml - 20 hodin difúze = 80 hodin účinku

 

Podobné produkty Maison Berger interiérový parfém Ovocný nektar, 500 ml