Předchozí produkt Villeroy & Boch Soup Passion přílohová miska, set 4ks Následující produkt Villeroy & Boch Boston Coloured Red sklenice na šampaňské, 0,145 l

Informace o produktu

Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Antiodour zvířata

Vůně kam se podíváš

Aroma difuzér je nabízen v setu s náplní, zabalenou v neprodyšném obalu. Antiodour zvířata je ovocný a květinový parfém s příjemným aroma lilie, frézie, bergamotu a rybízu. Patentovaný molekulový komplex specificky navržený pro dané účely cíleně neutralizuje nepříjemný zápach tím, že zablokuje jeho čichové vnímání. Přidáním svěžích a aromatických tónů se posílí neutralizace nepříjemného pachu. Po neutralizaci nežádoucího zvířecího zápachu provoní interiér vašeho vozu příjemnou květinovou vůní. Odklapnutím víčka difuzéru do něj keramickou náplň s vůní vložíte a po jejím spotřebování jednoduše vyměníte, klidně za jinou oblíbenou vůni. 

Šperk uvnitř vašeho vozu

Drobný aroma difuzér do auta, připomínající luxusní ozdobný kryt na disky kol, si můžete vybrat ze 3 provedení kovových pouzder, která se liší barvou a designovými prvky. Každý z nich je primárně spárován se dvěma druhy vůní, lišících se svým složením a popřípadě i účelem užití (proti zápachu). Intenzita každé vůně je vyznačena na obalu číselnou škálou 1-5. Plastový klip umožňuje difuzér připevnit v autě téměř kamkoli, ovšem pokud jej umístíte na klimatizační průduchy, bude jeho vůně proudit vaším vozem intenzivněji. 

Snadná výměna-široká nabídka

Po spotřebování přiložené náplně si můžete zakoupit jakoukoli jinou z naší nabídky keramických náplní, podle svých preferencí. Maison Berger Paris vůně do auta vám každopádně zpříjemní cestování, ať už dáváte přednost vůni svěží, jemné nebo orientální, jste vášnivým kuřákem nebo často cestujete se zvířaty.

Maison Berger Paris

Difuzéry Berger nabízejí nový způsob provonění vašeho vozu-okamžitého, trvalého, intenzivního nebo jemného, ale vždy v té nejvyšší kvalitě s důrazem na francouzskou tradici. Kompozice interiérových vůní jsou vytvářeny stejně, jako osobní parfémy. Každá pracuje se třemi postupně se rozvíjejícími tóny-hlavou, srdcem a základem, které na sebe musí logicky navazovat a být v souladu. Kolekce vůní, vytvořenáfrancouzskými mistry parfuméry, je inspirovaná přírodou a atmosférou dalekých krajů.

Příslušenství produkty Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Antiodour zvířata

Podobné produkty Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Antiodour zvířata

Novinka
Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Svěžest vody
Novinka
Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Mořský vzduch
Novinka
Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Intenzivní třpyt
Novinka
Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Čerstvé tonikum

Články o produktu