Předchozí produkt Villeroy & Boch Charleston sklenice na bílé víno, 0,27 l Následující produkt Bamix BakingBox M200 tyčový mixér, krémový

Informace o produktu

Maison Berger Paris keramická náplň do auto difuzéru Mýdlové bublinky, 2 kapsle

Vůně kam se podíváš

Dvě keramické náplně do auto difuzéru jsou zabaleny jednotlivě v neprodyšném obalu. Mýdlové bublinky jsou synonymem pro vůni čistoty. Ucítíte pomerančové květy, pivoňky a květ bavlníku s nádechem sladkých mandlí.

Šperk uvnitř vašeho vozu

Do svého aroma difuzéru v autě novou náplň jednoduše vložíte odklapnutím jeho víčka. Praktický klip umožňuje difuzér připevnit v autě téměř kamkoli, ovšem pokud jej umístíte na klimatizační průduchy, bude jeho vůně proudit vaším vozem intenzivněji. Intenzita každé vůně je vyznačena na obalu číselnou škálou 1-5.

Maison Berger Paris

Difuzéry Berger nabízejí nový způsob provonění vašeho vozu-okamžitého, trvalého, intenzivního nebo jemného, ale vždy v té nejvyšší kvalitě s důrazem na francouzskou tradici. Kompozice interiérových vůní jsou vytvářeny stejně, jako osobní parfémy. Každá pracuje se třemi postupně se rozvíjejícími tóny-hlavou, srdcem a základem, které na sebe musí logicky navazovat a být v souladu. Kolekce vůní, vytvořenáfrancouzskými mistry parfuméry, je inspirovaná přírodou a atmosférou dalekých krajů.

Příslušenství produkty Maison Berger Paris keramická náplň do auto difuzéru Mýdlové bublinky, 2 kapsle

Novinka
Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Intenzivní třpyt
Novinka
Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Svěžest vody
Novinka
Maison Berger Paris aroma difuzér do auta s keramickou náplní Antiodour zvířata

Podobné produkty Maison Berger Paris keramická náplň do auto difuzéru Mýdlové bublinky, 2 kapsle