Předchozí produkt KitchenAid robot Artisan KSM175, švestková Následující produkt KitchenAid robot Artisan KSM125, stříbrná

Informace o produktu

Novis PRO Blender 880L

Výkon, přesnost a luxusní design - přesvědčivé vlastnosti nového výkonného mixéru od švýcarské rodinné firmy Novissa. Zvláštní pozornost věnují bezpečnosti a kvalitu jejich práce potvrzují četná mezinárodní ocenění. Mixér o výkonu až 30 000 otáček za minutu spolehlivě připraví vše od ovocných sorbetů, ledové tříště, dipů, smoothie až po zeleninové polévky ze syrové zeleniny. Oproti ostatním značkám vysokorychlostních mixérů je až polovinu tišší a poskytuje záruku 10 let.

 • LCD Display
 • 5 programů
 • Safe Systém
 • Pulsní funkce
 • Plně kovové (litinové) tělo, tritanová mixovací nádoba a nerezové nože

Maximální komfort

PRO Blender vám dává přístup k nespočtu variantám různorodých chutí. Od hutných sorbetů a smoothie až po omáčky s nahrubo nasekanými ingrediencemi, to vše dokáže Blender PRO, precizně smíchá i ty nejnáročnější varianty ingrediencí ve zdravé pokrmy. Pět různých programů s předem stanovenými časy a rychlostmi, které se navíc zobrazují na LCD panelu se stopkami a časovačem pro manuální řízení. To vše zajištuje aby byl model 880L velmi jednoduchý na obsluhu.

Exkluzivní design

Perfektní geometrie ostří, speciální trojstěnná nádoba, která má v průřezu tvar trojúhelníku se zaoblenými rohy a elektronicky kontrolovaná rychlost. Kombinace těchto důležitých funkcí zaručuje, optimální smíchání a perfektní konzistenci ať sorbetu, smoothie nebo omáčky. Ztvárnění precizního a exkluzivního designu – to jsou vlastnosti, které vás přesvědčí o vysoké exkluzivitě nového blenderu vyvinutého ve Švýcarsku. Blender PRO je velmi jednoduchý na obsluhu.

NOVIS SMARTADAPT

Systém bezdrátové detekce nádoby v mixéru založený na technologii NFC (Near Field Communication) zaručuje, že při použití kterékoli z nádob ji Blender Pro rozpozná podle velikosti a tvaru. U přednastavených programů i při manuálním ovládání rychlosti se výkon motoru automaticky přizpůsobuje pomocí elektronického ovládání.

 

Unikátní Silent Systém zajištuje, že motory Blenderu PRO jsou až o polovinu tišší než jiné blendery.

 

Perfektní geometrie ostří, speciální nádoba, která má v průřezu tvar trojúhelníku se zaoblenými rohy. Přímé kovové napojení motoru na mixovací nádobu - technologie kov na kov (žádné obrušování plastových součástek).

 

Maximálně bezpečný, patentovaný SAFE systém poprvé použitý pro Blendery. PRO Blender se spustí pouze při nasazeném víčku a s nádobou, která patří na základnu, aby se předešlo riziku úrazu.

 Technické Informace

 • Výkon - 220 - 240 V / 50/60 Hz / 1 400 W
 • 4 000 – 30 000 otáček/min
 • Délka kabelu - 1.8 m
 • Hmotnost 7,3 kg
 • Rozměr (šířka x hloubka x výškka) 22 x 23 x 47 cm
 • Plná 3letá záruka, 10letá na motor

Příslušenství produkty Novis PRO Blender 880L

Články o produktu