vasekuchyne.cz se mění na více zavřít
Předchozí produkt Maison Berger interiérový parfém Ovocný nektar, 500 ml Následující produkt Maison Berger náplň do difuzéru Proti komárům Vůně moře a dřeva, 200 ml

Informace o produktu

Parfum Berger difuzér na odstranění tabákového zápachu

Neutralizuje zápach tabáku.
Patentovaný molekulový komplex specificky navržený pro dané účely cíleně neutralizuje nepříjemný zápach tím, že zablokuje jejich čichové vnímání. Přidáním svěžích a aromatických tónů se posílí neutralizace nepříjemného pachu.
Dřevitý parfém s tóny cedru a borovice.

 

Svěží a moderní, tento elegantní flakon z kouřového silnostěnného skla ve tvaru krychle zakončený pomyslnou květinou z černých vonných tyčinek trvale uvolňuje příjemnou dřevitou vůni s tóny cedru a borovice, čímž umocňuje účinek patentovaného komplexu molekul, které neutralizují nežádoucí tabákový zápach.
Jemně a vytrvale parfémuje okolí po dobu až 8 týdnů. Intenzitu vůně snadno ovlivníte množstvím vonných tyčinek. Vonné tyčinky o délce 21 cm jsou vyrobeny z polymeru -  zaručují tak velmi rychlé nasátí parfému a rovnoměrné provonění místnosti bez nežádoucího zabarvení parfému. Vonné tyčinky jsou velmi odolné a lze je použít opakovaně.

Dárkové balení obsahuje:

  • skleněný flakon
  • 8 ks polymerových vonných tyčinek
  • 125 ml interiérového parfému se dřevitými tóny, který neutralizuje nežádoucí tabákový zápach

Vonný difuzér lze doplnit libovolným interiérovým parfémem - naplní do difuzérů z dílny Lampe Berger.

Příslušenství produkty Maison Berger difuzér na odstranění tabákového zápachu, 125 ml

Maison Berger Paris
125,-

skladem

Podobné produkty Maison Berger difuzér na odstranění tabákového zápachu, 125 ml