vasekuchyne.cz se mění na více zavřít
Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do difuzéru, Mýdlové bublinky 200 ml Následující produkt VacuVin Silikonové smyčky a jehly

Informace o produktu

Zdeněk Pohlreich: Je skvělé mít na stole tikající chuťovou bombu v mlýnku Peugeot. Mezi čerstvě namletým kořením a popelem, který se plní do sypátek, jsou galaxie chuťových rozdílů. Dokonalá funkčnost a skvělý design dávají jasně najevo, že to myslíte vážně.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.

Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

Peugeot PS Daman - Mlýnek na sůl, 21 cm

Mlýnek na sůl Daman od francouzského výrobce Peugeot o velikosti 21 cm elegantně kombinuje moderní materiály - kvalitní transparentní akrylát s ušlechtilou nerezovou ocelí. Vzniká tak stylová kompozice podtrhující čisté, ergonomické linie tohoto mlýnku.
Díky magneticky přichycenému vršku, je plnění ještě snazší. Kapacita vnitřní části je dostatečná, takže nemusíte sůl doplňovat příliš často. Při mletí otáčejte horní částí mlýnku ve směru hodinových ručiček. Na mlecí mechanismus, který je vyroben z nerezové oceli 18/10, ošetřené patentovanou metodou pro vyšší odolnost korozi, opotřebení a pro dlouhotrvající ostrost, je poskytována celoživotní záruka.
Díky patentované technologii uSelect si snadno nastavíte hrubost mletí - volbou z 6ti přednastavených možností, od nejhrubšího po nejjemnější mletí.


Mlýnek na sůl: mlecí mechanismus na sůl je konstruován tak, aby drtil hrubou suchou sůl - mořskou i kamennou. Ideálně s krystaly o průměru 4 mm a méně.
(mlýnek na sůl nelze použít k mletí pepře)

  • uSelect - snadné nastavení hrubosti
  • transparentní akrylát / nerezová ocel
  • 21 cm

Příslušenství produkty Peugeot PS Daman - Mlýnek na sůl, 21 cm

Doporučujeme
Peugeot PS Daman - Mlýnek na pepř, 21 cm
Doporučujeme
Peugeot PS Alpha- stojánek na mlýnky, akryl

Podobné produkty Peugeot PS Daman - Mlýnek na sůl, 21 cm

Limitovaná edice
Peugeot Set mlýnek Paris na sůl a pepř se zásobníkem
Doporučujeme
Peugeot PS Daman - Mlýnek na pepř, 21 cm
1 výhodný set
Peugeot Mlýnek Daman
Peugeot
od 1 360,-

skladem

Články o produktu