Předchozí produkt Šlehací disk pro mixér Bamix, profilovaný Následující produkt Villeroy & Boch Entree sklenice na vodu, 0,57 l

Informace o produktu

Peugeot Zanzibar Bambusová sůl z Hawaie

Tato mořská sůl má pozoruhodně vysoký podíl vápníku, je těžena na pobřeží Pacifiku, kolem ostrova Malokai. Právě zde se spojuje symbol síla propojení se solí a přírodími barvami zemských elementů. Sůl je postupně vysoušena v nádržích. Přímo do mořské vody se přidává extrakt z bambusových listů. Částečky slané vody začnou krystalizovat, zároveň jsou pokryté antioxidanty. Bambusový extrakt dodává soli charakteristický, jemně zelený nádech, ale také jedinečnou a osobitou chuť.

Gastronomické využití

Bambusovou sůl využijete především při dochucení korýšů, měkkýšů, syrových ryb, drůbežího masa, zeleniny, rýže ale také při podávání Thajské kuchyně.

Chuť

Chuť Bambusové soli vás v prvních momentech příjemně překvapí. Jednotlivé krystaly jsou velmi aromatické, největší dojem na vás udělá nezaměnitelná chuť bambusu, který je doplněn o svěží příchuť Verbeny. Slanost je tlumená rostlinnou chutí, zároveň je velmi jemná a elegantní.

Klasická kombinace

K pyreé z kořenové zeleniny.

S čím rozhodně vyzkoušet?

Pokud rádi experimentujte, vyzkoušejte Bambusovou solí dochutit krevety, avokádo nebo grapefruit.

Příslušenství produkty Peugeot Zanzibar Bambusová sůl z Hawaie, 36 g

Peugeot
1 800,-

skladem

Podobné produkty Peugeot Zanzibar Bambusová sůl z Hawaie, 36 g