popasta

Proč se mění vasekuchyne.cz na POPASTA.CZ

Důmyslným zjednodušením názvu Potten & Pannen - Staněk vzniká nové zkratkové slovo POPASTA. Slovo, které definuje moderní pojetí e-shopu, slovo, které propluje ústy se stejnou lehkostí jako milovaný pokrm. Koncept e-shopu POPASTA vychází z potřeby najít unikátní teritorium pro náš internetový obchod a nahrazuje dřívější a již přežitý koncept Vasekuchyne.cz.

POPASTA současně naznačuje téma, kterým se brand Potten & Pannen - Staněk inspiruje: POP-art. Tento nadčasový umělecký směr vyniká barvami a odvážným pojetím ordinérních předmětů. A i POPASTA nabízí zcela obyčejné předměty denní potřeby, ale v designu, jež k vám promlouvá jazykem umění. PASTA je pak slovo, které připomene červánky při západu slunce na dovolené u moře a lahodnou italskou kuchyni.

Symbol loga odkazuje na jedlé květy, největší nadcházející trend gastronomie. Jedlé květy jsou výrazem dokonalosti a krásy kulinářství dotažené do posledního detailu. I naší filozofií je dotáhnout vše okolo vaření do posledního detailu k naprosté dokonalosti.

Grafická podoba loga se promítá v geometrických tvarech, které dávají prostor fantazii. Jedni uvidí jedlý květ, ohromný nadcházející trend gastronomie, druzí při bližším zkoumání dovedou definovat předměty z nabídky POPASTA, tedy skleničku, naběračku, karafu či cedník. Pro třetí bude logo symbolizovat pomocnou ruku při experimentování v kuchyni.

A o tom nakonec POPASTA je. Je pomocníkem, kterého oceníte při kouzlení s ingrediencemi a během trénování svých kulinářských dovedností či při vybírání designových artefaktů do vašeho interiéru.