vasekuchyne.cz se mění na více zavřít

Informace o produktu

SIGG Termoska Classic

Termoska vyrobená ze zdravotně nezávadné nerezové dvouplášťové oceli, vakuum mezi plášti podporuje termoizolační vlastnosti a udrží obsah termosky teplý, nebo vychlazený po dobu mnoha hodin. Použitý materiál - nerezová ocel - zaručuje vysokou odolnost proti nárazu či korozi. Všechny použité materiály jsou zdravotně nezávadné, nepřejímají žádné chuti ani pachy a byly podrobeny přísnému testování. Plastové části jsou vyrobeny z polypropylenu neobsahujícího BPA ani ftaláty, použité těsnění je z kvalitního silikonu.

Čisté linie, moderní, stylové a chic. Šroubovací uzávěr inspirovaný klasickým osvědčeným šroubovacím uzávěrem lahví SIGG umožňuje snadné čištění a pohodlné nalévání či pití přímo z termohrnku / termosky.

Termosky o objemu 0,3 l a 0,5 l jsou vhodné (nejen) pro všechny milovníky čaje: jsou vybaveny praktickým odnímatelným čajovým filtrem z nerezové oceli, který je ideální jak pro sypaný čaj, tak i pro porcovaný čáj v sáčcích. Filtr je snadno rozložitelný pro pohodlné čištění. Termosku lze samozřejmě používat i bez filtru.

Termosky o objemu 0,75 l a 1,0 l jsou vybaveny poháremo objemu 0,4 l. Pohár lze připevnit na spodní i vrchní část termosky (neobsahují čajový filtr).

  • dvojitý plášť z nerezové oceli - vakuum mezi plášti podporuje termoizolační vlastnosti
  • plastový šroubovací uzávěr z polypropylenu neobsahující BPA ani ftaláty
  • silikonové těsnění
  • odnímatelný nerezový čajový filtr u termosek 0,3 l a 0,5 l

Izolační vlastnosti při počáteční teplotě nápoje 95°C:
Po 6ti hodinách při pokojové teplotě 20°C teplota nápoje 75°C

Izolační vlastnosti při počáteční teplotě nápoje 4°C:
Po 6ti hodinách při pokojové teplotě 20°C teplota nápoje 7°C

Podobné produkty SIGG Termoska Classic