Předchozí produkt Villeroy & Boch Pasta Passion talíř na špagety, set 2 ks Následující produkt Maison Berger Paris náplň do katalytické lampy Intenzivní třpyt, 500 ml

Informace o produktu

Villeroy & Boch Artesano Hot Beverages hrnek L, 0,42 l

Borosilikátový skleněný hrnek s uchem vhodný pro přípravu lahodné kávy či čaje o objemu až 0,42 litru. Borosilikátové sklo je vhodné pro udržení teplého nápoje ještě déle než klasický hrnek. Hrnek o výšce 95 mm.

Kolekce borosilikátových sklenic Artesano Hot Beverages od Villeroy & Boch

Vychutnejte si každou chvilku při kávě či čaji díky elegantnímu dvoustěnnému skleněnému nádobí Villeroy & Boch. Ozvláštněte běžné podávání horkých nápojů a zbořte mýty o horkých nápojích ve skle. Nádobí má elegantní, nadčasový design, který rozhodně nevyjde z trendů.

  • Sklo je odolné vůči vysokým teplotám
  • Vhodné na přípravu kávy i čaje
  • Každý výrobek je pečlivě kontrolován ve všech fázích výroby
  • Dvoustěnné sklo zaručuje izolaci teplého/studeného nápoje
  • Ruční výroba s německou precizností
  • Vyhlazení plamenem pro dosažení lesklého, oblého povrchu

Výroba borosilikátového skla Villeroy & Boch

Sklo je vyráběno ručním foukáním, při kterém se suroviny roztaví v peci při teplotě 1500 °C. Roztavené sklo se nechá stát při 1200 °C a zpracovává se při teplotě 1050 °C a teplota nesmí klesnout pod 700 °C. Připravená tavenina se nabere na sklářskou píšťalu a pomocí dřevěného nástroje je vytvořen předběžný tvar. Za stálého otáčení sklářské píšťaly se vyfoukne předběžný tvar, který se následně umístí do kovové formy a vyfoukne se požadovaný tvar. Sklo je následně schlazeno a probíhají dokončující úpravy pro zušlechtění celého materiálu, jako je leštění pomocí mastku a vody a následného leštění a vyhlazení plamenem.  

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Hot Beverages hrnek L, 0,42 l

Novinka
Villeroy & Boch Artesano Hot Beverages hrnek XL, 0,45 l
Novinka
Villeroy & Boch Artesano Hot Beverages dvoustěnná sklenice S, 0,11 l
Novinka
Villeroy & Boch Artesano Hot Beverages hrnek M, 0,22 l
Villeroy & Boch
360,-

skladem na pobočce