Informace o produktu

Weber Q 1400

Revoluce ve světě grilování pro všechny, kteří rádi grilují, ale nemají na tuto činnost zázemí nebo přívětivé okolí. Právě pro ty je určený elektrický gril značky Weber, který nejen že šetří místo na vaší verandě, ale také vaše peníze. Za hodinu grilování zaplatíte zhruba 10 Kč. Rozměr grilovací plochy tohoto grilu je 43 x 32 cm. Hmotnost grilu je 8 kg, je tedy ideální i na cesty. Nemusíte řešit, zda je povoleno použit otevřený oheň, s elektrickými grily Weber můžetegrilovat kdekoliv a kdykoliv, nejen v létě, ale i v zimě, doma i na cestách.

Prodloužená záruka

  • 5 let na hlíníkové slitinové díly

  • 2 roky na ostatní díly

Skvělý na balkon i terasu

V roce 2004 spatřila světlo světa designová řada Weber Q. Zrodil se tak zcela nový, dnes již ikonický gril, vyznačující se zaoblenými tvary, moderním designem a schopností vejít se všude. Řada Q grilů je svěží a inovativní, představuje zcela nový standard ve své třídě. Grily řady Weber Q, se vejdou na váš balkon či terasu a při tom zastanou práci svých větších bratříčků. 

Nekompromisní Weber kvalita

Grily značky Weber jsou prověřené v rámci nejvyšších standardů a jsou certifikované nezávislým státním institutem.

 

 

Články o produktu

Grilujte, ať jste kdekoli!

Grilujte, ať jste kdekoli!

Představujeme kvalitní přenosné grily, které můžete vzít sebou na cesty, do parku nebo si udělat příjemnou letní večeři na svém balkoně