vasekuchyne.cz se mění na více zavřít

Zastupované značky

Ballarini

Ballarini

Italská firma specializující se na výrobu hrnců a pánví s nepřilnavým povrchem. Od roku 2015 součástí skupiny Zwilling, která je špičkou prémiové spotřební oblasti.

více informací
Bamix

Bamix - špička mezi tyčovými mixéry

Chcete mít skutečně univerzální ponorný mixér? Sáhněte po švýcarském Bamixu. I když jeho konkurentů dnes najdete na přehršli, byl prostě první a dodnes je nedostižný.

více informací
Bodum

Bodum - čaj a káva originálně

Dánská rodinná firma více než půlstoletí zjednodušuje a zpříjemňuje přípravu kávy a čaje. Vyberte si designovou sklenici, hrnek, frenchpres či konvici.

více informací
Brita

BRITA - s minerály, ale bez chloru a toxinů

Čistá voda stále po ruce bez potýkání s balíky lahví? BRITA má řešení, které zbaví vodu nežádoucích škodlivin, ale současně zachová prospěšné minerály.

více informací
Cremesso

Cremesso - rychlost a výkon

Nebaví vás po ránu čekat u kávovaru až se zahřeje? Ze švýcarských přístrojů Cremesso budete mít svůj šálek už za čtvrtminutku. Patnáct sekund nejrychlejšímu kávovaru postačí.

více informací
Duspiva

Kuchyňská prkénka Duspiva - kvalita od českého výrobce

Rodinné truhlářství Duspiva se specializuje již 3. generaci na vysoce kvalitní výrobky z masivního dřeva. Prkénka mají nejen výborné užitné vlastnosti, ale i hezký design.

více informací
Emile Henry

Emile Henry - keramika z rodinné manufaktury

Stopadesát let zkušeností je u Emile Henry přetaveno do keramického nádobí a doplněno moderními technologiemi. Můžete je použít v troubě, na sporáku a řadu „1850“ i na indukci.

více informací
Epicurean

Ekologická kuchyňská prkénka Epicurean

více informací
ForLife

ForLife - výrobky pro život

Dopřejte mu tedy kombinaci tradičních materiálů a nejmodernějších technologií, které jsou společnými atributy výrobků For Life.

více informací
GreenPan

GreenPan - revoluční vynález

Chcete vařit zdravě, komfortně a ekologicky? Revoluční nepřilnavý povrch Thermolon společnosti Greenpan je pro vás to pravé.

více informací
Kilner

Kilner - nejen zavařování …

Zavařujete? Vyrábíte domácí šťávy? A nebaví vás shánět stále dokola sklenice, víčka nebo těsnění? Kilner je značka přesně pro vás. Všechno pohromadě.

více informací
KitchenAid

KitchenAid - vlajková loď a další spotřebiče

Když chcete výkonné elektrospotřebiče, které budou zároveň i designovým doplňkem, nemůžete si vybrat lépe. KitchenAid je legenda.

více informací
Kusmi Tea

Kusmi Tea - značka s historií

Milujete čaj a dokážete jej vychutnat? Prémiová značka originálních čajových směsí Kusmi Tea je konečně v Česku. Okuste nápoj ruských carů.

více informací
Lékué

Lékué - nápady, inovace, kreativita

Vařte rychle jednoduše, efektivně a bez nepořádku. Využijte naplno i svou mikrovlnnou troubu. Potřebujete k tomu maličkost – originální výrobky Lékué.

více informací
Løv Organic

Løv Organic - LOV is all you need!

Výjimečné kombinace čajů, bylin a ovoce v atraktivních obalech, které si můžete dopřát v průběhu celého dne v každé sezóně pro okamžiky skutečného uvolnění.

více informací
Maison Berger Paris

Maison Berger

Potten a Pannen – Staněk nejsou jen hrnce a pánve. Přináší vám interiérové vůně a doplňky firmy Maison Berger Paris. Její výrobky slouží již více než stodeset let k provonění interiérů.

více informací
Mason Cash

Mason Cash2

více informací
Mauviel

Mauviel - nejvyšší kvalita pro šéfkuře i domácí kuchyni

Normandie na severu Francie je domovem toho nejlepšího nádobí. Mauviel 1830 o tom svědčí již více než 150 roků. Sedm generací to oceňují domácí kuchaři i profesionálové.

více informací
Microplane

Microplane

Chcete mít doma nejostřejší struhadla na světě z kuchyní profesionálů? Revolucionáři strouhání Microplane jednou provždy změnili jejich tvar i funkci.

více informací
Nordic Ware

Nordic Ware - překrásné formy nejen na bábovku

Nordic Ware to nejsou jen vyhlášené formy na bábovku z litého hliníku s nepřilnavým povrchem. Okouzlí vás svými nevšedními reliéfy, jež dodají vaší právě upečené bábovce punc výjimečnosti.

více informací
Novis

Novis - nejvychytanější odšťavňovač na trhu

V Potten a Pannen – Staněk jsme na něj čekali skoro dvacet let. Chtěli jsme vám nabídnout to nejlepší, co existuje. A odšťaňovač Vita Juicer tím skutečně je.

více informací
Opinel

Opinel - tradice ze Savojských Alp

Chcete nůž vpravdě kultovní? Francouzský Opinel je už od roku 1890 nabízí pro každého. Zavírací, kuchyňské, příborové i pro děti. Jednoduše klasika.

více informací
Pasta Oner

Potten & Pannen – Staněk slaví 25. výročí, k našemu jubileu jsme připravili svěží Pasta Oner Collection, kterou tvoří limitované edice produktů v designu Pasty Onera.

více informací
Peugeot

Peugeot - od korzetu k mlýnkům

Polibek nejlepší francouzské tradice, dokonalá funkčnost a skvělý design ručně kompletovaných mlýnků. Jednoduše Peugeot. A doplňky do vinotéky navíc.

více informací
Pohlreich Selection

Šefkuchař Zdeněk Pohlreich sestavil jedinečnou kolekci z nejlepšího nádobí a kuchyňských doplňků a pomocníků, které sám používá a bez váhání doporučuje. Odpověď na otázku čím vybavit kuchyni.

více informací
Potten & Pannen - Staněk

Potten & Pannen - Staněk

Potten & Pannan – Staněk výrobky vlastní značky vyráběné pro nás ve světě i doma v Čechách s důrazem na nejlepší kvalitu a prémiový design. Vyzkoušejte!

více informací
Rosenthal

Rosenthal - zkuste něco mimořádného

Dopřejte se skutečný luxus, kvalitu a krásu. Synonyma výrobků německého koncernu Rosetntal group. Značky, která jimi na vás dýchne přímo a magicky.

více informací
Rösle

Rösle - prostě praktické, kvalitní a krásné

Dokonale funkční, krásné a nebývale kvalitní s revolučními nápady pro komfortní vaření. To je kuchyňské nářadí, pomůcky a nádobí Rösle.

více informací
Sigg

Sigg - švýcarské nápojové lahve

Odolné, funkční, stylové a zdravotně nezávadné s dokonalými uzávěry i snadnou údržbou. To jsou švýcarské nápojové lahve Sigg. Ještě ji nemáte?

více informací
Staub

Staub - litina a smalt

Odolné litinové nepřilnavé nádobí, které dokonale vede a udržuje teplo. Můžete v něm vařit i servírovat, je funkční i krásné. To je Staub.

více informací
VacuVin

VacuVin

Máte rádi víno? Milujete vychytávky? Pak je Vacu Vin vaše značka. V domácím baru či vinotéce, při vaření a stolování, všude tam oceníte její nápady.

více informací
Villeroy & Boch

Villeroy & Boch - nejlepší evropská tradice

Prémiový porcelán s bohatou historií a duší? To je Villeroy & Boch, stvořený pro krásu i každodenní použití. Villeroy & Boch – prostě životní styl.

více informací
Wesco

Wesco - preciznost a prémiové materiály

Německá preciznost, nejlepší ocel, dokonalý lak a špičkový čistý design. To jsou koše a domácí doplňky Wesco.

více informací
Woll

Woll - nezničitelné nádobí

Nezničitelné nádobí s nepřilnavým povrchem pro nejnáročnější – to jsou pánve a hrnce německé firmy Woll. Nejmodernější technologie ve vaší kuchyni.

více informací
Zwilling

Zwilling - téměř tři století tradice nejlepších nožů

Německá kvalita a precizní zpracování – to jsou výrobky holdingu Zwilling. Zdaleka už nejen prémiové nože, ale také nádobí, příbory, kuchyňské potřeby a dokonce i manikúry.

více informací